Červen 2015

Selekce - Recenze

30. června 2015 v 14:27 | Avannea |  Recenze
Autor: Kiera Cass
Ilustrátor: ---------
Překlad: Jana Montorio Doležalová
Počet stran: 288
Rozměry: 145 x 205mm
Vazba: vázaná s pap. potahem s lam. přebalem
Žánr: román pro dívky
Rok vydání: 2014
Nakladatelství: CooBoo
Koupit můžete zde

Anotace: Pro třicet pět dívek je Selekce životní šancí. Příležitostí k útěku od života, který jim byl stanoven od narození. Být obklopena světem třpytivých šatů a drahocenných šperků. Žít v paláci a soutěžit o srdce krásného prince Maxona.
Ale pro Americu Singerovou je Selekce noční můrou. Znamená to pro ni otočit se zády ke své tajné lásce Aspenovi, který je o kastu níž než ona. Nechce se jí odejít z domova a vstoupit do nelítostné soutěže o korunku.
Pak America potká prince Maxona. Postupně začne zpochybňovat všechny plány, které si předsevzala - a uvědomí si, že život, o kterém vždycky snila, si už nemůže v porovnání s budoucností představit.

O blogu/admince

26. června 2015 v 13:00 | Avannea
Ahojky, vítám Vás na mém blogu o tvůrčím psaní xD
Blog jsem se rozhodla založit z jednoho prostého důvodu: miluju knihy a ráda píši vlastní příběhy; zaměřuji se především na fantasy. Takže teď je už určitě jasné na co právě bude tento blog zaměřen :)

O sobě můžu říct, že jsem fantasymaniačka, kočkomilka, fanatik do Dragon Age♥, miluju knihy, zábavu s přáteli a rodinou, hraní her a svoje dvě kočičky. Ráda kreslím a píši ;) Bohužel se občas objeví spisovatelská krize a to pak ze sebe třeba i několik měsíců nic nevymáčknu, i kdybych se měla rozkrájet, a často také bojuji s vlastní leností (a většinou prohrávám) :)

Tak pište a neztrácejte múzu,
Avannea ;DBlog založen: 26.6.2015

Zaměření blogu: literární tvorba

E-mail blogu: writing-stories-blog@seznam.cz

Admin: Avannea

Design od: vlastní